O nás

La Santé bylo založeno v roce 1993 v Ostravě fyzioterapeutkou Karlou Košťálovou a lékařem, specialistou v ortopedii MUDr. Zdeňkem Košťálem. Jejich úzkou spoluprací byl nastaven unikátní koncept péče o pacienty s poruchami pohybového aparátu.

V roce 2003 byla založena druhá pobočka v Rožnově pod Radhoštěm. Obě pobočky dnes pokračují v jejich odkazu pod vedením jejich dcery Mgr. Barbory Borák.

Kromě poskytování kvalitní péče v oblasti ortopedie a rehabilitace, nabízíme jako školící pracoviště, akreditované Ministerstvem zdravotnictví, Kurzy myoskeletální medicíny pro fyzioterapeuty, podle prof. Lewita. 

Tým

Majitelka La Santé s.r.o., školitelka myoskeletální medicíny, zajímá se o funkční přístup, vývojovou kineziologii, psychosomatiku a neurovědy, zdraví žen. Momentálněve výcviku Feldenkraiovy metody ve Vídni. Ráda sportuje a tráví čas s rodinou.

Mgr. Barbora Borák

fyzioterapeutka

Zakladatel společnosti, lékař se specializací v ortopedii. Svou pracovní kariéru věnoval práci v nemocnicích v Ostravě a Vsetíne, kde byl primářem ortopedického oddělení. Věnoval se artroskopiím kolenního kloubu a totálním náhradám kloubů. Je lékařem využívající principů myoskletální medicíny a funkčního přístupu. Rád cestuje, hraje golf a tráví čas s rodinou na horách a v přírodě.

MUDr. Zdeněk Košťál

ortoped

Zakladatelka společnosti, fyzioterapeutka a školitelka myoskeletální medicíny, vyškolena prof. Lewitem. Prošla výcvikem ve Feldenkraisově metodě, Prague 1. Dnes už se věnuje pouze lekcím Awareness Through Movement (ATM) a funkčním integracím Feldenkraisovy metody. Ráda tráví čas s vnoučaty a dětmi a svým mužem v přírodě a v pohybu.  

Karla Košťálová

fyzioterapeutka

Absolventka Univerzity v Olomouci. Absolvovala úspěšně kurz myoskeletální medicíny, Bazálních programů podle Čápové a tejpování. Ráda sportuje, nejraději ale chodí po horách a cestuje.

Mgr. Magda Suchánková

fyzioterapeutka

Absovent kurzu Myoskeletální medicíny podle prof. Lewita, PNF (Bastlová), DNS koncept podle Koláře. Pracuje s pacienty s funkčními poruchami, bolestmi zad i sportovci. Rád hraje fotbal a tráví čas se svou rodinou.

Bc. Tomáš Sovják

fyzioterapeut

Absolventka kurzu Myoskletální medicíny podle prof. Lewita, Léčby sterility Mojžíšová, kurzy pánevního dna, lymfatické masáže, momentálně studuje Spirální dynamiku. Ráda tráví čas se svými čtyřnohými miláčky a rodinou.

Markéta Molnárová DiS.,

fyzioterapeutka